Kategorie blog
Ważne informacje SARS-CoV-2

Szanowni Państwo.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, zdecydowaliśmy się wyłączyć możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru. Mamy nadzieję, że to utrudnienie spotka się z Państwa zrozumieniem i wszyscy liczymy, że sytuacja wróci do normy w krótkim czasie.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy po świeżych dostawach wielu produktów i nasze stany magazynowe są ustabilizowane. Niestety, nikt nie wie, jak sytuacja będzie się rozwijać i jak wpłynie na logistykę dostaw w najbliższej przyszłości. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi przyjaciółmi (producentami) na Krecie i monitorujemy sytuację.

Zdecydowaliśmy również, że do czasu reorganizacji w naszym magazynie wysyłkowym, ustawimy czas wysyłki (naszej reakcji na zamówienie) na 48h. Oznacza to tylko tyle, że większość przesyłek i tak wysyłana będzie, jak do tej pory, w czasie 24h od zamówienia, ale zdarzą się takie, których po prostu nie zdążymy zrealizować w tym czasie. Serdecznie za to przepraszamy, robimy wiele, żeby ta sytuacja wróciła do normy.

Zespół kreta24.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl